Mini Kamera WiFi 1080P HD DS05

99.99 

  • Łatwe połączenie Wi-Fi: Wifi o paśmie 2.4GHz umożliwia oglądanie na żywo video za pomocą dostępnej aplikacji na telefon lub tablet ( IOS i Android ). Dzięki temu możesz obserwować sytuację w domu we właściwym czasie.
  • Mini gabaryty: Tą mini kamerę można przenosić nawet w kieszeni. Jest idealna jako kamera bezpieczeństwa do domu lub jako opiekunka do dziecka czy kamera która nie przyciągania uwagi.
  • Filmy i zdjęcia HD 1080P: Mini kamera rejestruje filmy w rozdzielczości 1080P, dzięki czemu filmy i zdjęcia są wyraźnie widoczne na telefonie. Dzięki funkcji noktowizyjnej nie musisz się martwić robieniem zdjęć w nocy.
  • Łatwa w użyciu: włóż dołączoną kartę micro SD 32G, a następnie możesz rozpocząć nagrywanie. Możesz umieścić aparat w rogu domu, biura, magazynu, sklepu, ogrodu, sypialni z klipsem, a nawet włożyć go do kieszeni czy założyć na szyję. Ponadto może być również używany jako kamera rejestrująca samochód, kamera dla psów / zwierząt domowych, monitor dla dzieci lub kamera lotnicza.
  • Inteligentne wykrywanie ruchu: gdy ten mały aparat wykryje ruch, wyśle komunikat ostrzegawczy do telefonu. Możesz także nagrywać w określonym czasie lub w ruchu.

Brak w magazynie

SKU: B08X6N174L Kategoria:

Przedstawiamy mini kamerę, która zapewnia łatwe połączenie Wi-Fi i możliwość oglądania na żywo za pomocą aplikacji na telefonie lub tablecie. Dzięki temu możesz monitorować swoje mieszkanie lub dziecko w czasie rzeczywistym. Mimo swoich mini gabarytów, kamera oferuje wysoką jakość obrazu w rozdzielczości HD 1080P, zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki funkcji noktowizyjnej. Jest prosta w użyciu – wystarczy włożyć kartę micro SD 32G, aby rozpocząć nagrywanie. Kamera jest wszechstronna i może być używana jako kamera samochodowa, do monitorowania zwierząt domowych czy jako kamera bezpieczeństwa. Dzięki inteligentnemu wykrywaniu ruchu, otrzymasz powiadomienie na telefon, gdy kamera wykryje ruch w zdefiniowanej strefie.

Waga 0.08 kg
Wymiary 4 × 3.5 × 3.5 cm
Długość

4cm

Szerokość

3.5cm

Wysokość/Grubość

3.5cm