Kamera video WiFi HD 1080P

45.99 

  • Kamera Full HD 1080P – Dzięki jakości HD i obiektywu szerokokątnemu 150 stopni ta kamera może wyraźnie uchwycić szczegóły, zapewniając szerszy obraz tego, co dzieje się w pomieszczeniu.
  • Monitorowanie bezprzewodowe – Kamera może łączyć się z Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji i oglądać obrazy w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji. Kamera może obsługiwać wielu użytkowników, a aplikacja może obsługiwać wiele kamer.
  • Funkcja alarmu – kamera ma ustawienia alarmu, które można powiadomić użytkownika za pomocą budzika, poczty e-mail, push aplikacji mobilnej i innych metod.
  • Nagrywanie – Kamera posiada slot karty mini SD dzięki któremu może zapisywać video. Karta mini SD nie jest częścią zestawu.
  • Nagrywanie w pętli – Gdy pamięć jest pełna, mini kamera monitorująca automatycznie nagrywa i nadpisuje najstarszy plik w celu ciągłego nagrywania.
  • Aplikacja mobilna – Zeskanuj kod QR instrukcji, aby pobrać aplikację i ją zainstalować, a następnie możesz jej użyć po wejściu do aplikacji, aby połączyć się z Wi-Fi. Aplikacja może zostać zainstalowana z Google store na androida, bądź na iOS w Apple store. Wystarczy wyszukać „365Cam”.
  • Wyczerpująca instrukcja obsługi – Instrukcja zawiera wszystkie metody łączenia się z kamerą krok po kroku.

1 w magazynie

SKU: B09V3G52N6 Kategoria:

Prezentujemy kamerę Full HD 1080P, która zapewnia doskonałą jakość obrazu i szerokie pole widzenia 150 stopni. Dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół. Monitorowanie bezprzewodowe umożliwia podgląd obrazu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji mobilnej, obsługującej wiele kamer i użytkowników jednocześnie.

Waga 0.08 kg
Wymiary 4.4 × 4.4 × 2.5 cm
Szerokość

4.4cm

Długość

4.4cm

Wysokość

2.5cm

Waga

80g