Termowentylator ECO energooszczędny termostat 3 tryby szybkie nagrzewanie

199.00 

Cechy produktu:

  • Timer 24-Godzinny i Pilot Zdalnego Sterowania: Funkcja timer 0-24 h pozwala na automatyczne wyłączanie, zapewniając bezpieczeństwo i oszczędzając energię. Pilot zdalnego sterowania ułatwia dostęp do wszystkich funkcji.

  • Wielofunkcyjność: Trzy tryby – Niski (900 W), Wysoki (2000 W), Naturalny Wiatr (8 W) – umożliwiają korzystanie z termowentylatora przez cały rok.

  • Środki Bezpieczeństwa: Automatyczne zabezpieczenia przed przegrzewaniem i przechyleniem, technologia ceramiczna PTC, materiały ognioodporne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w domu.

  • Przenośny i Wygodny: Zdejmowany filtr ułatwia czyszczenie i filtrację kurzu. Z uchwytem do noszenia, idealny do małych pomieszczeń, biur, sypialni czy kamperów.

1 w magazynie

SKU: B0B9GMWZRY Kategoria:

Termowentylator ECO energooszczędny termostat 3 tryby szybkie nagrzewanie

Termostat ECO Energooszczędny Termowentylator – Natychmiastowe Ciepło, Inteligentne Funkcje, Bezpieczne i Przenośne Rozwiązanie!

Uwaga termowentylator nie posiada pilota!

Szybkie Nagrzewanie 2S: Dzięki efektywnym ceramicznym elementom grzewczym PTC i maksymalnej mocy 2000 W termowentylator nagrzewa się w ciągu 2 sekund, zapewniając natychmiastowe ciepło w pomieszczeniu.

ECO Termostat i Niskie Zużycie Energii: Termostat ECO pozwala na ustawienie temperatury w zakresie 17-37°C. Inteligentny czujnik temperatury dostosowuje moc grzewczą do otoczenia, oszczędzając energię elektryczną i redukując koszty.

 

Oscylacja 90° i Konstrukcja Żaluzji 75°: Żaluzje o regulowanym zakresie 35° do 40° (góra/dół) i obrotowy zakres 90° (lewo/prawo) umożliwiają równomierne ogrzewanie większej przestrzeni.

Waga 2 kg
Wymiary 17 × 17 × 40 cm
Szerokość opakowania

20cm

Długość opakowania

45cm

Wysokość opakowania

20cm