Spinki do włosów, 4 szt. z błyszczącymi ozdobami

8.99 

  • 4 kolory: Wszystkie 4 kolory są proste i stylowe, spinki do włosów z kryształkami górskimi, wykonane z tworzywa sztucznego i dżetów, które wyglądają bardziej błyszcząco na słońcu.
  • Nadaje się do różnych włosów: Spinki do włosów są odpowiednie dla dziewcząt o każdym rodzaju włosów. Dzięki temu włosy utrzymują na miejscu bez zsuwania się.
  • Łatwy w użyciu: W normalnych warunkach możesz przypiąć szpilki bobby w dowolnym miejscu, aby stylizować swoje włosy. Jeśli masz do czynienia z grzywką po prostu przypnij je pojedynczo w małym klipsie na górze.
  • Szerokie zastosowanie: Spinka do włosów z kryształkami górskimi może być używana do pięknego i eleganckiego wyglądu. Nadaje się na wiele okazji, takich jak tańce, praca, ślub, impreza, szkoła itp. Utrzymuj włosy schludne i stylowe.

8 w magazynie

SKU: B0BJ94PGYN Kategoria:

Nasze spinki do włosów z kryształkami górskimi to doskonały sposób na dodanie blasku twoim fryzurom. Dostępne w 4 modnych kolorach, są idealne zarówno dla długich, jak i krótkich włosów. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego i lśniących dżetów, te spinki trzymają twoje włosy na swoim miejscu przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, na imprezę czy na ślub, te spinki dodadzą elegancji Twojej fryzurze. Niezawodne i proste w użyciu!