QHOHQ Szkło Xiaomi Redmi Note 11 3szt

19.00 

  • Kompatybilne modele: kompatybilne tylko z Xiaomi Redmi Note 11 Pro + 5G / Poco X4 NFC, 6.67” ( Nie kompatybilne z Note 11 Pro 4G / 5G, Poco X4 Pro 5G ).
    – Otrzymasz 3 folie zabezpieczające ekran i 3 zabezpieczenia obiektywu aparatu. Instalacja jest bardzo łatwa.
  • Funkcja odcisku palca HD – Powierzchnia folii ochronnej jest pokryta oleofobiczną powłoką plazmową, która jest bardzo gładka i skutecznie zapobiega pozostawianiu odcisków palców przez pot i tłuszcz, dzięki czemu ekran jest bardzo łatwy do czyszczenia.
  • Transmisja światła o jakości optycznej 99,99% to skutecznie blokowane i filtrowane promienie UV, aby poprawić widoczność ekranu.
  • Ochrona ekranu w ultracienkim szkle hartowanym o grubości 0,33 mm utrzymuje reaktywność i oryginalne wrażenia dotykowe dla idealnego doświadczenia dotykowego.
    – 99,9% przepuszczalności światła zachowuje oryginalną jakość zdjęć i filmów, aby uzyskać wyraźniejsze obrazy.
  • Profesjonalna zakrzywiona konstrukcja – Szkło ochronne jest profesjonalnie zakrzywione krawędzią 2,5D lub większą, więc palce i dłonie czują się komfortowo.
  • Ochrona obiektywu aparatu wykorzystuje technologię dokręcania elektrostatycznego, aby zapewnić łatwość instalacji.

1 w magazynie

SKU: 06235 Kategoria:

Jeśli chcesz utrzymać swoje urządzenie w najlepszym stanie, to nasz zestaw folii ochronnej jest idealnym rozwiązaniem. Jest on kompatybilny tylko z Xiaomi Redmi Note 11 Pro + 5G / Poco X4 NFC, 6.67″. Nasze ultracienkie szkło hartowane o grubości 0,33 mm oferuje doskonałą ochronę przed zarysowaniami, upadkami i plamami, a jednocześnie zachowuje oryginalne wrażenia dotykowe i reaktywność ekranu.

Waga 0.2 kg
Wymiary 18.3 × 10.6 × 1 cm
Długość

18.3cm

Szerokość

10.6cm

Grubość/Wysokość

1cm