QHOHQ Etui Samsung Galaxy A52 4G/5G (6.5”)

29.00 

  • Profesjonalny i ergonomiczny design – Obudowa ochronna i folia ochronna są specjalnie zaprojektowane dla Samsunga Galaxy A52 4G/5G [6,5 „]. Produkt zawiera jedno etui i dwa zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego. Folia ochronna obsługuje funkcję odblokowania odcisków palców. Uwaga : Jeśli trudno jest odczytać odciski palców po zainstalowaniu zabezpieczenia ekranu, wystarczy ponownie zarejestrować nowy odcisk palca i zwiększyć czułość ekranu w ustawieniach, odblokowywanie odcisków palców może działać normalnie.
  • Odporny na wstrząsy klasy wojskowej – osłona ochronna ma 4 kąty zabezpieczające przed upadkiem, a uniesiona krawędź wokół ekranu i obiektywu aparatu zapobiega pęknięciu ekranu telefonu i obiektywu aparatu.
  • Test wysokiej wytrzymałości – Krawędź obudowy telefonu jest wykonana z miękkiego TPU, a tył wykonany jest z poliwęglanu klasy wojskowej (PC). Ochrona przed upadkiem klasy wojskowej może wytrzymać 5 razy większą siłę niż inne powłoki ochronne i nie boi się żadnych wyzwań.
  • Konstrukcja wspornika obracającego się o 360 ° – Konstrukcja wspornika z metalowym pierścieniem obracającym się o 360 ° umożliwia oglądanie filmów na swój własny sposób, zapewniając wygodne oglądanie. Wbudowany metalowy arkusz magnetyczny można bezpośrednio przymocować do magnetycznego uchwytu samochodowego (nie obejmuje magnetycznego uchwytu samochodowego).
  • Estetyczny wygląd – Przezroczysty tył sprawia, że smartfon wygląda estetyczniej i ukazuje oryginalny kolor telefonu. Ultracienkie szkło hartowane o grubości 0,33 mm, z oleofobową plazmą, zakrzywioną krawędzią 2,5D, funkcją kompatybilną z dotykiem 3D.

5 w magazynie

SKU: B08Q6Y253R Kategoria:

Jeśli szukasz etui i folii ochronnej dla swojego Samsunga Galaxy A52 4G/5G [6,5 „], to ten produkt jest dla Ciebie! Wyposażony w profesjonalny i ergonomiczny design, produkt zawiera jedno etui i dwa zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego. Folia ochronna obsługuje funkcję odblokowania odcisków palców, a jeśli trudno jest odczytać odciski po zainstalowaniu zabezpieczenia ekranu, wystarczy ponownie zarejestrować nowy odcisk palca i zwiększyć czułość ekranu. Odporność na wstrząsy klasy wojskowej to dodatkowy atut tego produktu, który posiada osłonę ochronną z 4 kątami zabezpieczającymi przed upadkiem oraz uniesioną krawędź wokół ekranu i obiektywu aparatu. Konstrukcja wspornika z metalowym pierścieniem obracającym się o 360 ° umożliwia wygodne oglądanie filmów, a przejrzysty tył sprawia, że smartfon wygląda estetycznie i ukazuje oryginalny kolor telefonu.

Wymiary 20.5 × 11.8 × 1.8 cm
Długość

20.5

Szerokość

11.8

Wysokość

1.8