Plafon LED Aimosen sterowany pilotem 20W 30x30cm

129.00 

  • Możliwość przyciemniania i regulacja temperatury barwowej – kwadratowy panel LED Aimosen można przyciemniać za pomocą 12 poziomów jasności. Temperatura barwowa może wahać się od ciepłej bieli, neutralnej bieli do zimnej bieli (2700 K do 6500 K).
  • Oszczędność energii i dłuższa żywotność – moc świetlna płyty sufitowej LED wynosi 1400 lumenów. Może zastąpić świetlówki o mocy 80 W i zaoszczędzić ponad 80% energii. Średnia żywotność paneli LED wynosi ponad 30 000 godzin i nadaje się do pomieszczeń o wielkości 10-20㎡.
  • Inteligentne grupowanie zdalnego sterowania i funkcja pamięci – panel LED może być zdalnie sterowany z odległości 10 metrów i 360 °. Możesz użyć pilota do indywidualnego sterowania panelami LED lub skonfigurować setki paneli LED w kombinacji dla Twojej wygody. Dzięki funkcji pamięci możesz zapamiętać ostatnie ustawienie lampy do czasu jej ponownego włączenia.
  • Szerokie zastosowanie – lampa sufitowa nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, takich jak jadalnia, salon, łazienka, sypialnia, kuchnia, garaż. Nadaje się również do miejsc pracy, takich jak warsztaty, oświetlenie biurowe, domy towarowe itp.
  • Niezawodna jakość – kwadratowy panel LED Aimosen jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, PC, który ma lepszą przepuszczalność światła niż inne materiały. Dobra jakość zapewnia nie tylko doskonałe wrażenia świetlne, ale także zmniejsza zużycie energii.

1 w magazynie

SKU: B09M9YL6G1 Kategoria:

Panel LED Aimosen to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego i oszczędnego w użytkowaniu oświetlenia do swojego mieszkania czy biura. Dzięki możliwości regulacji jasności (12 poziomów) oraz temperatury barwowej (2700K-6500K) panel pozwala na indywidualne dostosowanie oświetlenia do własnych potrzeb. Dzięki oszczędności energii, wydajności i długiej żywotności (30 000 godzin) panel LED Aimosen to również ekonomiczne rozwiązanie. Zdalne sterowanie i funkcja pamięci pozwala na wygodne i łatwe sterowanie panelem, a szerokie zastosowanie sprawia, że lampa sufitowa nadaje się do każdego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania z wysokiej jakości stopu aluminium i PC zapewnia nie tylko doskonałe wrażenia świetlne, ale także zmniejsza zużycie energii.

Waga 1.14 kg
Wymiary 30 × 30 × 5 cm
Długość

30cm

Szerokość

30cm

Wysokość

1.1cm

Waga

1.14kg