Osłona przeciwpotowa CyclingDeal

49.59 

  • Niespotykana regulacja i opatentowany design pasków – Nasza podkładka oferuje niezwykłą regulację poprzez innowacyjny system „zdejmij i przyklej”, umożliwiający łatwe dopasowanie w przód lub w tył. Opaska w kształcie litery Y, elastyczna i dostosowana do różnych trenażerów i rowerków, zapewnia wszechstronność. Numer patentowy: 17/219, 889.
  • Superabsorbująca tkanina – Wykonana z praktycznej, wielokrotnego użytku siatki, nasza osłona absorbuje pot skutecznie. Nie tylko utrzymuje czystość obszaru treningowego, ale też chroni rower przed wilgocią. Łatwa do czyszczenia, zdejmowana pokrywa zapewnia wygodę. Lekka i przenośna, to must-have podczas treningów.
  • Uniwersalne zastosowanie – Nasza osłona pasuje nie tylko do trenażerów stacjonarnych, ale także rowerów MTB, szosowych i innych. W zestawie elastyczna opaska litery Y z opatentowanym projektem oraz trzy wytrzymałe paski na rzepy, oferujące różnorodność opcji montażu. Szczegóły dostępne w naszym filmie produktowym.
  • Szybki montaż – Opatentowana opaska litery Y to nie jedyna metoda mocowania osłony. Przy pomocy trzech pasków z haczykiem i pętelką osłonę montujesz bezproblemowo na rowerze. Opaska nie jest wymagana. Szczegóły w naszym filmie produktowym.

1 w magazynie

Kategoria:

Nasza innowacyjna osłona przeciwpotowa oferuje pełną regulację dzięki opatentowanym paskom, umożliwiając precyzyjne dopasowanie. Elastyczna opaska w kształcie litery Y pasuje do trenażerów i rowerków. Skutecznie absorbuje pot, utrzymując czystość i chroniąc rower przed wilgocią. Uniwersalna, pasuje do rowerów ćwiczeniowych oraz MTB, rowerów szosowych. W zestawie opaska Y i 3 paski na rzepy. Możliwość montażu bez opaski.