Okulary okularki do pływania dla dzieci Antismog zielony niebieski google

41.00 

Dane produktu:

✔️Wielofunkcyjność

Okularki przeznaczone są głównie dla zawodników, ale doskonale sprawdzą się również podczas treningów.

✔️ Wytrzymałość

Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo posiadają system Antifog, dzięki któremu okularki nie parują, co zapewnia duży komfort użytkowania.

✔️ Wygoda

Uszczelki zostały wykonane z elastycznego i hipoalergicznego materiału, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania. W zestawie dostępne są wymienne mostki na nos o różnych szerokościach, dla idealnego dopasowania okularów do kształtu nosa/twarzy.

Brak w magazynie

Kategoria:

Okulary okularki do pływania dla dzieci Antismog zielony niebieski google

Odkryj świat podwodnej zabawy z naszymi limonkowo-błękitnymi okularami do pływania marki Aqua2ude, prosto ze Stanów Zjednoczonych. Bezpieczne, komfortowe i stylowe – są idealnym towarzyszem Twoich wodnych przygód.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: Nasze okulary zostały wykonane z materiału pozbawionego uczulającego lateksu, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla skóry. Teraz możesz cieszyć się pływaniem bez obaw o reakcje alergiczne.

Doskonała Wizja Pod Wodą: Soczewki okularów nie parują, dzięki czemu Twoja wizja jest zawsze klarowna. Dodatkowo, specjalna powłoka anty-UV zapewnia niezbędną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Dopasowanie na Wysokim Poziomie: Regulowany pasek gwarantuje doskonałe dopasowanie do obwodu i kształtu głowy. Dzięki niemu okulary nie ześlizgują się, utrzymując stabilność i komfort nawet podczas intensywnego pływania.

Ostrzeżenie – Bezpieczeństwo Zawsze na Pierwszym Miejscu: Warto zauważyć, że okulary te zawierają małe elementy i nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia. Stanowią one niezbędną akcesorium do pływania, ale pamiętaj, zawsze pływaj pod nadzorem dorosłego.

Rzuć wyzwanie wodnym przygodom z Bling2o Okularami do Pływania Aqua2ude w stylowym wzorze jaszczurki! Bezpieczeństwo, komfort i wyjątkowy design łączą się w jednym produkcie. Pływaj z głową, pływaj z Aqua2ude! ??

Waga 0.08 kg
Wymiary 15 × 5 × 5 cm
Szerokość opakowania

18cm

Długość opakowania

5cm

Wysokość opakowania

5cm