Oddychająca Taśma TAŚMY do rzęs 6 rolek Eyelash 3x zielony 3x różowy

45.00 

Dane produktu:

Zawartość opakowania: Zestaw zawiera 6 rolek niezwykle oddychającej taśmy do rzęs. Taśma ma szerokość 1.2 cm, każda rolka ma około 9 metrów długości, co wystarcza na codzienne potrzeby. 

Materiał: Taśmy do przedłużania rzęs wykonane są z niezwykle oddychającego materiału nietkanej tkaniny, lekko elastycznej, o gładkiej powierzchni przyjemnej w dotyku. Nie podrażnia skóry, słaba lepkość zapewnia trwałość, jest lekka i przewiewna, co ułatwia aplikację i kontrolę. 

Design Oddychający: Taśma do rzęs Beauty jest oddychająca i komfortowa, łatwa do rozerwania. Adhezja jest umiarkowana, dzięki czemu można ją skutecznie używać bez szkody dla oczu. 

Zaspokajająca różnorodne potrzeby: Dzięki dobrej przyczepności i łatwemu rozerwaniu, można ją oderwać lub przeciąć na dowolną długość lub kształt. Stosując tę taśmę na dolne rzęsy, można łatwo przeprowadzać zabiegi przedłużania rzęs, podnoszenia powiek, przycinania brwi, fixacji, przeciwdziałania pękaniu, ochrony stóp itp. Nie musisz martwić się o uszkodzenie naskórka. Wystarczy delikatnie ją rozerwać rękami. Nadaje się nie tylko do codziennego użytku, ale także do salonów piękności i salonów fryzjerskich.

2 w magazynie

Kategoria:

Oddychająca Taśma TAŚMY do rzęs 6 rolek Eyelash 3x zielony 3x różowy

Zainwestuj w doskonałą opiekę nad swoimi rzęsami dzięki naszej nowoczesnej taśmie do rzęs „Oddychająca Taśma TAŚMY do Rzęs” – zestaw 6 rolek w modnych kolorach: 3 x zielony, 3 x różowy.

Stosując naszą taśmę na rzęsy, można łatwo przeprowadzać zabiegi przedłużania rzęs, podnoszenia powiek, przycinania brwi, fixacji, przeciwdziałania pękaniu, ochrony stóp itp. Nie musisz martwić się o uszkodzenie naskórka. Wystarczy delikatnie ją rozerwać rękami. Nadaje się nie tylko do codziennego użytku, ale także do salonów piękności i salonów fryzjerskich.

Waga 0.2 kg
Wymiary 500 × 1.2 cm
Długość opakowania

6cm

Szerokość opakowania

6cm

Wysokość opakowania

3cm