Odbojnik, ogranicznik, klin do drzwi – czarny

9.99 

  • Ogranicznik do drzwi: wymiary 12 dł. x 5.5 szer. x 3.2 wys., niezależnie od tego, czy jest to biuro, dom czy ciężkie drzwi przemysłowe, ogranicznik drzwi pasuje do prawie wszystkich drzwi.
  • Mocna i elastyczna guma: Odbojnik do drzwi podłogowych wykonany jest z elastycznej gumy naturalnej, nietoksycznej, nie odkształca się, trwały i wytrzymały. Połączenie elastyczności i wytrzymałości zapewnia szczelne dopasowanie między gumą klinową drzwi a szczelinami drzwi, aby mocno trzymać drzwi.
  • Antypoślizgowa i stabilna: Gumowy ogranicznik do drzwi o wysokiej wytrzymałości ma unikalną konstrukcję, która zapewnia najlepsze tarcie, aby utrzymać stabilne drzwi bez ruchu. Nie będziesz już musiał się martwić, że otwarte drzwi zatrzasną się i przestraszą śpiące dziecko, lub że przeszkodzą domownikom, a tym bardziej, że uderzą o ścianę pod brutalną siłą wiatru.
  • Pasuje do prawie wszystkich drzwi i podłogi: Solidne, antypoślizgowe gumowe kliny ogranicznik drzwi nadają się do drzwi drewnianych, drzwi szklanych, ciężkich drzwi przemysłowych, ale również do podłóg z różnych materiałów, takich jak drewno, dywan, beton, płytki, linoleum, kamień, asfalt i ceramika Czekając na podłogę, pusta konstrukcja dna zapewnia doskonałe zgryzienie i przyczepność nawet na szorstkich lub nierównych powierzchniach.

3 w magazynie

SKU: B0BRZQ8NTV Kategoria:

Uniwersalny ogranicznik do drzwi o wymiarach 12 dł. x 5.5 szer. x 3.2 wys. to idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Wykonany z trwałej, elastycznej gumy naturalnej, nie odkształca się i trzyma drzwi pewnie. Zapewnia stabilność dzięki antypoślizgowej konstrukcji, chroniąc przed zatrzaskaniem się drzwi lub uszkodzeniem ściany. Pasuje do różnych rodzajów drzwi i podłóg, w tym drewnianych, szklanych, przemysłowych oraz podłóg z drewna, dywanu, betonu i innych materiałów.

Waga 0.25 kg
Wymiary 12 × 5.5 × 3.2 cm