Lampki świąteczne choinkowe rgb 300 lampek

39.99 

  • Świąteczne łańcuchy świetlne – Wysokiej jakości czarny kabel, który różni się od innych łańcuchów świetlnych,
  • Łańcuchy świetlne: Sznur 300 ledów świetlnych wodoodpornych o standardzie IP65 (wtyczka IP44) do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Długość 30 m z 3-metrowym przewodem doprowadzającym i odstępem między żarówkami 10 cm.
  • Łańcuch lampek choinkowych o bezpiecznej konstrukcji: Niskie zużycie energii przez wzgląd na technologię LED oraz niskim napięciu DC 30V. Dzięki napięciu wyjściowemu 30 V i niskiemu prądowi możesz mieć pewność, że ledy się nie przegrzeją. Twoja rodzina może bez obaw cieszyć się pięknym światłem.
  • Wodoodporne lampki gwiaździste idealne zarówno do dekoracji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Mocna konstrukcja sprawia, że kabel jest wytrzymały. Są wystarczająco mocne, aby zapewnić lata wysokiej jakości oświetlenia
  • Zestaw sterowania lampkami sznurkowymi w wtyczce oferuje do 8 trybów (włączenie ciągłe, fale, sekwencyjny, pogoń, błysk, migotanie/błysk, powolny blask i powolne zanikanie). Ta wspaniała girlanda żarówkowa na choinkę świeci w nocy, idealna do dekoracji Choinka, ogrody, patio, trawnik, weranda, brama, podwórko itp.

Brak w magazynie

SKU: B0893WRHWL Kategoria:

Nasze łańcuchy świetlne z czarnym kablem to idealne rozwiązanie do dekoracji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z długością 30 metrów i 300 diodami LED, te wodoodporne światła oznaczają, że ​​możesz cieszyć się nimi przez wiele sezonów. Dzięki niskiemu zużyciu energii i dodatkowej żeńskiej wtyczce do przedłużenia, są one również energooszczędne i łatwe w rozbudowie. Możesz wybierać spośród 8 różnych trybów, aby dostosować atmosferę do okazji. Idealne na każdą okazję!

Wtyczka jest w standardzie angielskim!
Wymiary 3000 cm
Długość

30m

Ilość lampek

300

Wodoodporność

IP65

Napięcie wyjściowe

30V