Lampki choinkowe światełka na choinkę 200 lampek wielokolorowe

28.11 

Cechy produktu:
  • Świąteczne łańcuchy świetlne – Wysokiej jakości czarny kabel, który różni się od innych łańcuchów świetlnych,
  • Łańcuchy świetlne: Sznur 200 ledów świetlnych wodoodpornych o standardzie IP65 (wtyczka IP44) do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Długość 20 m z 3-metrowym przewodem doprowadzającym i odstępem między żarówkami 10 cm.
  • Łańcuch lampek choinkowych o bezpiecznej konstrukcji: Niskie zużycie energii przez wzgląd na technologię LED oraz niskim napięciu DC 30V. Dzięki napięciu wyjściowemu 30 V i niskiemu prądowi możesz mieć pewność, że ledy się nie przegrzeją. Twoja rodzina może bez obaw cieszyć się pięknym światłem.
  • Wodoodporne lampki gwiaździste idealne zarówno do dekoracji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Mocna konstrukcja sprawia, że kabel jest wytrzymały. Są wystarczająco mocne, aby zapewnić lata wysokiej jakości oświetlenia
  • Zestaw sterowania lampkami sznurkowymi w wtyczce oferuje do 8 trybów (włączenie ciągłe, fale, sekwencyjny, pogoń, błysk, migotanie/błysk, powolny blask i powolne zanikanie). Ta wspaniała girlanda żarówkowa na choinkę świeci w nocy, idealna do dekoracji Choinka, ogrody, patio, trawnik, weranda, brama, podwórko itp.

1 w magazynie

Lampki choinkowe światełka na choinkę 200 lampek wielokolorowe 

Nasze łańcuchy świetlne z czarnym kablem to idealne rozwiązanie do dekoracji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Z długością 20 metrów i 200 diodami LED, te wodoodporne światła oznaczają, że ​​możesz cieszyć się nimi przez wiele sezonów. Dzięki niskiemu zużyciu energii i dodatkowej żeńskiej wtyczce do przedłużenia, są one również energooszczędne i łatwe w rozbudowie. Możesz wybierać spośród 8 różnych trybów, aby dostosować atmosferę do okazji. Idealne na każdą okazję!

Dostępny produkt posiada wtyczkę angielską. Do zestawu dołączona jest przejściówka Polska.
Waga 0.8 kg
Wymiary 2000 × 3 × 3 cm
Szerokość opakowania

11cm

Długość opakowania

18cm

Wysokość opakowania

9cm