Lampa 3D To My Wife dla Żony na walentynki

49.99 

  • Prezent dla Żony od Męża lub ukochanego – Wciąż szukasz spersonalizowanego prezentu dla żony? Lampka nocna dla żony Juratar to idealny prezent dla Twojej żony. Powiedz swojej żonie, jak bardzo ją kochasz! Wyobraź sobie zaskoczoną minę swojej żony, kiedy włącza lampkę nocną.
  • Idealny prezent dla żony/kobiety – Powiedz swojej żonie, jak bardzo ją kochasz. To światło LED to nowatorski prezent, taki jak prezent na dzień świętego Walentego, prezent urodzinowy, prezent na dzień kobiet, prezent na rocznicę ślubu, prezent na rocznicę czy na Święta. Idealny wystrój domu, salonu, kuchni, sypialni, kredensów, biur itp.
  • Ciepłe światło – Temperatura barwowa światła nocnego jest ciepła. Jest piękny, gdy się świeci! Lampka nocna LED jest miękka i jednolita, nie oślepia, nie migocze i jest nieszkodliwa dla oczu.
  • Ekskluzywny projekt – Lampka nocna została stworzona przez nasz wewnętrzny zespół projektantów, aby zapewnić, że wiadomość miłosna zostanie dostarczona ze stylem i najwyższą kreatywnością, z nadrukowanym słowem wyrażającym miłość do żony. Nasza lampka nocna jest wykonana z akrylu i ma wymiary około 5,5 x 5 cali, z podstawą o wymiarach około 3,8 x 1,6 cala. Ten standardowy port ładowania USB, światło jest żółte, nawet jeśli obudzisz się w nocy, nie będzie to trudne, tworząc idealne środowisko do spania dla Twojej rodziny.

1 w magazynie

SKU: B0BG82PNZQ Kategoria:

Chcesz wyrazić swoje uczucia w oryginalny sposób? Lampka nocna Juratar to idealny prezent dla żony, którym podkreślisz swoją miłość. Dzięki ciepłemu światłu LED, tworzy ona wyjątkowy nastrój w domu. Ekskluzywny design z personalizowanym napisem sprawi, że Twój gest stanie się niezapomnianym przeżyciem. To doskonały prezent na Walentynki, rocznicę czy urodziny.

Waga 0.21 kg
Wymiary 9.7 × 14 × 16.8 cm
Szerokość

14cm

Długość

9.7cm

Wysokość

16.8cm