Kohree świece bezpłomieniowe LED

Original price was: 59.00 zł.Current price is: 49.99 zł.

Dekoracyjna świeczka na baterie to idealny zamiennik tradycyjnych, parafinowych świec i wkładów do zniczy. Jest bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ nie ma żywego ognia, co uniemożliwia oparzenia i samoistne podpalenia. Dodatkowo, jest ekologiczna i nie emituje CO2.

Świeczka może być używana jako dekoracja do lampionów, stroików, na świąteczny stół, jako wkład do zniczy, na romantyczną kolację itp. Jest odporna na wiatr, co stanowi jej atut. Może służyć również jako świeczka do stroików lub wkład do tradycyjnych zniczy.

Zestaw zawiera 12 świec z bateriami oraz pilot umożliwiający zmianę trybu świecenia wszystkich świec jednocześnie. Wymiary pojedynczej świecy to 3,8 x 4,8 com.

2 w magazynie

SKU: ‎HP116-GK-DE Kategoria:
Świeczki zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje ich długotrwałość i odporność na uszkodzenia. W przypadku zabrudzenia, wystarczy przetrzeć je ściereczką. Po włożeniu baterii, lampka emituje piękny, ciepły kolor, przypominający prawdziwy płomień. Można ich używać zarówno na cmentarzach, jak i do dekoracji domu oraz na zewnątrz.Dzięki zastosowaniu diod LED, światło świeczki świeci znacznie dłużej niż tradycyjne świece, co przyczynia się do zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów.
Waga 1 kg
Wymiary 17 × 13 × 5 cm