Kinkiet Ledmo wodoodporny do wnętrz i na zewnątrz 12W Szary

69.00 

  • Najwyższa jakość – cała lampa ścienna wykonana jest z aluminium. Zaawansowane diody LED o mocy 12 W i wysokiej jasności potrafią stworzyć piękny efekt świetlny. Żywotność ledów to aż do 50 000 godzin.
  • Regulowany kąt świecenia — nasze wewnętrzne kinkiety LED mają prosty i elegancki wygląd. Ciepłe białe światło tworzy romantyczny nastrój. Dzięki ruchomym elementom możesz tworzyć różne kształty padanego światła.
  • Łatwa instalacja — dzięki szczegółowym instrukcjom instalacji możesz łatwo zamontować zewnętrzną lampę ścienną na powierzchni ściany. Instalacje powinien przeprowadzić licencjonowany elektryk.
  • Idealna dekoracja świetlna – kinkiety LED o klasie wodoodporności IP65 idealnie oświetlą patio, elewację, balkon, ogród, ale również i wnętrze.

1 w magazynie

SKU: B085DTSRBM Kategoria:

Ta fantastyczna lampa ścienna jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości oświetlenia. Wykonana w całości z aluminium, prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Zaawansowane diody LED o mocy 12 W i wysokiej jasności zapewniają piękne efekty świetlne oraz oszczędność energii, a ich żywotność to aż 50 000 godzin. Regulowany kąt świecenia i ciepłe białe światło tworzą romantyczny nastrój, a także pozwalają na tworzenie różnych kształtów światła. Dzięki łatwej instalacji, zewnętrzna lampa ścienna może ozdobić patio, willę, balkon, ogród, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kinkiety LED są wodoodporne o standardzie IP65, co zapewnia ich trwałość na długie lata.

Waga 2 kg
Wymiary 10 × 10 × 10 cm
Długość

10cm

Szerokość

10cm

Grubość/Wysokość

10cm

Waga

2kg