Kabel do kamer monitoringu 20 m BNC+DC PNI CCTV BNC obieg zamknięty 2 w 1

56.32 

Dane produktu:
  • [Wysokowydajne kable BNC] Niklowane wtyczki zapewniają precyzyjne przesyłanie sygnałów, doskonałą ciągliwość, niskie zużycie energii i napięcia; odporne na korozję i utlenianie.
  • [Plug and Play] Sygnały zasilania i wideo przesyłane w jednym kablu. Zaprojektowany do monitora/systemu monitoringu CCTV / kamery monitoringu domowego. Plug and Play i kabel BNC dobrze dostosowuje się do różnych zastosowań, takich jak powierzchnia i wnętrze ścian, podłóg itp.
  • [Uniwersalna kompatybilność] Kabel BNC CCTV kompatybilny ze wszystkimi markowymi profesjonalnymi kamerami CCTV/ monitorami, systemem telewizji zamkniętej. Ten kabel BNC działa dla systemu kamer bezpieczeństwa 960H/720P/960P/1080P/3MP/4MP/5MP/4K, AHD/CVI/TVI/CVBS. (Uwaga: tylko do kamer wideo ze złączami zasilania DC 2,1 mm)
  • [Odporny na warunki atmosferyczne i ognioodporny] Doskonała ochrona przed zakłóceniami EMI/RFI, odporna na warunki atmosferyczne do użytku na zewnątrz, ma dobrą wodoodporność

Brak w magazynie

Kategoria:

Kabel do kamer monitoringu 20 m BNC+DC PNI CCTV BNC obieg zamknięty 2 w 1


Wprowadź nowy poziom bezpieczeństwa dzięki naszemu wysokowydajnemu kablowi do monitoringu PNI CCTV BNC+DC o długości 20 m. Ten zaawansowany kabel 2 w 1 zapewnia niezawodne przesyłanie sygnałów wideo i zasilania, umożliwiając płynne funkcjonowanie monitora, systemu monitoringu CCTV czy kamery monitoringu domowego.


Zawartość Opakowania:

  • 1 x 20 metrów kabel BNC zasilający CCTV Video
  • Zadbaj o bezpieczeństwo swojego otoczenia dzięki naszemu niezawodnemu kablowi do monitoringu. Inwestuj w jakość i spokój ducha już teraz!
Waga 2 kg
Wymiary 2000 cm
Długość

20cm

Szerokość

20cm

Wysokość

8cm