Hula hoop (hula hop) z wypustkami 115cm

119,99 

  • Hulahop z obciążeniem – Nowy i ulepszony hula hop umożliwia wykonywanie ćwiczeń odchudzających w zaciszu własnego domu lub biura. Uzupełnij swoją codzienną rutynę ćwiczeń w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z obręczy do ćwiczeń. Obręcz do odchudzania hula hop nie spada, początkujący mogą uzyskać naprawdę wszechstronny trening w ciągu 30-45 minut.
  • Odpowiedni dla każdego – Hula-hoop pasują do talii od 60 do 115 cm. Po prostu dodaj lub usuń każdą z 16 odłączanych sekcji obręczy hulahopa, aby uzyskać wygodne dopasowanie. Dodaj to do swojej kolekcji łatwych w użyciu urządzeń fitness.
  • Ćwicz i masuj talię – Dzięki hula-hop TRUE-EAZE z obciążeniem możesz osiągnąć pożądaną sylwetkę, ponieważ pomaga spalać tłuszcz, umożliwiając ćwiczenie rdzenia, brzucha, ud, pośladków i łydek. Obręcz fitness jest również wyposażona w pierścienie masujące z amortyzacją 360 stopni, które mogą masować talię i okolice brzucha, aby złagodzić dyskomfort podczas ćwiczeń i po ich zakończeniu.
  • Ciesz się zdrowym stylem życia, poświęcając zaledwie 30 do 45 minut dziennie na ćwiczenia z najlepszą obręczą Infinity na rynku. Dzięki nowym, ulepszonym obręczom z obciążeniem możesz spalić do 800 kalorii i poprawić zdrowie układu krążenia. Hoola Hoop z obciążeniem dla dorosłych może obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Może również pomóc poprawić postawę / koordynację, krążenie krwi, metabolizm i trawienie.
  • Wysokiej jakości hula hop z timerem – Hula-hop jest zbudowane z wysokiej jakości materiału ABS zapewniającego wytrzymałość urządzeniu. Części hula hop po utraty wagi można zmontować/demontować i dopasować do talii w mniej niż 1 minutę za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Dzięki timerowi możesz rejestrować czas ćwiczeń. Miękka piłka grawitacyjna, regulowana lina pomaga zmieniać intensywność sesji ćwiczeń.

1 w magazynie

SKU: B099KXKTDW Kategoria:

Nowy i ulepszony hula hoop z obciążeniem to idealne narzędzie do odchudzania w domu lub biurze. Możesz łatwo włączyć go do swojej codziennej rutyny ćwiczeń, niezależnie od miejsca i czasu. Obręcz jest stabilna i nie spada, więc nawet początkujący mogą wykonać kompleksowy trening w ciągu 30-45 minut, pozbywając się zbędnych kilogramów.

Hula hoop (hula hop) z wypustkami 115cm | Niskie ceny Outlet Dla Ciebie i Twojego Domu | Dyskont24
eb3b3fcd5e8c4611c70e2600247ade0e

  • Hulahop z obciążeniem - Nowy i ulepszony hula hop umożliwia wykonywanie ćwiczeń odchudzających w zaciszu własnego domu lub biura. Uzupełnij swoją codzienną rutynę ćwiczeń w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z obręczy do ćwiczeń. Obręcz do odchudzania hula hop nie spada, początkujący mogą uzyskać naprawdę wszechstronny trening w ciągu 30-45 minut.
  • Odpowiedni dla każdego - Hula-hoop pasują do talii od 60 do 115 cm. Po prostu dodaj lub usuń każdą z 16 odłączanych sekcji obręczy hulahopa, aby uzyskać wygodne dopasowanie. Dodaj to do swojej kolekcji łatwych w użyciu urządzeń fitness.
  • Ćwicz i masuj talię - Dzięki hula-hop TRUE-EAZE z obciążeniem możesz osiągnąć pożądaną sylwetkę, ponieważ pomaga spalać tłuszcz, umożliwiając ćwiczenie rdzenia, brzucha, ud, pośladków i łydek. Obręcz fitness jest również wyposażona w pierścienie masujące z amortyzacją 360 stopni, które mogą masować talię i okolice brzucha, aby złagodzić dyskomfort podczas ćwiczeń i po ich zakończeniu.
  • Ciesz się zdrowym stylem życia, poświęcając zaledwie 30 do 45 minut dziennie na ćwiczenia z najlepszą obręczą Infinity na rynku. Dzięki nowym, ulepszonym obręczom z obciążeniem możesz spalić do 800 kalorii i poprawić zdrowie układu krążenia. Hoola Hoop z obciążeniem dla dorosłych może obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Może również pomóc poprawić postawę / koordynację, krążenie krwi, metabolizm i trawienie.
  • Wysokiej jakości hula hop z timerem - Hula-hop jest zbudowane z wysokiej jakości materiału ABS zapewniającego wytrzymałość urządzeniu. Części hula hop po utraty wagi można zmontować/demontować i dopasować do talii w mniej niż 1 minutę za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Dzięki timerowi możesz rejestrować czas ćwiczeń. Miękka piłka grawitacyjna, regulowana lina pomaga zmieniać intensywność sesji ćwiczeń.

SKU produktu: B099KXKTDW

Waluta produktu: PLN

Produkt w magazynie: InStock

Ocena redakcji:
4.1
Waga 5,5 kg
Wymiary 36 × 36 × 6 cm
Szerokość

36cm

Długość

36cm

Wysokość

6cm