HDMI switch 3 in 1 out

89,00 

Rozdzielacz HDMI 3 IN 1 OUT z pilotem to aktywny przełącznik HDMI, który pozwala na podłączenie aż trzech różnych źródeł HDMI, takich jak tunery telewizyjne, dekodery telewizji cyfrowej, odtwarzacze DVD/Blu-Ray, konsole do gier i inne, do jednego odbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz martwić się o brak wolnych wejść HDMI w telewizorze, monitorze, projektorze lub laptopie.
Rozdzielacz jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami korzystającymi ze złącza HDMI i nie wymaga dodatkowej instalacji.

3 w magazynie

Switch zapewnia najwyższą jakość przesyłu danych. Posiada trzy gniazda wejściowe HDMI i jedno wyjście. Przyciski na pilocie pozwalają na łatwe wybieranie źródła sygnału. Rozdzielacz HDMI umożliwia podłączenie aż trzech urządzeń, takich jak laptop, konsola do gier, dekoder cyfrowy lub odtwarzacz DVD do jednego odbiornika, np. monitora lub telewizora.

HDMI switch 3 in 1 out | Niskie ceny Outlet Dla Ciebie i Twojego Domu | Dyskont24
df7b35a1369fbc40d087ca3cde1f5e89

Rozdzielacz HDMI 3 IN 1 OUT z pilotem to aktywny przełącznik HDMI, który pozwala na podłączenie aż trzech różnych źródeł HDMI, takich jak tunery telewizyjne, dekodery telewizji cyfrowej, odtwarzacze DVD/Blu-Ray, konsole do gier i inne, do jednego odbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz martwić się o brak wolnych wejść HDMI w telewizorze, monitorze, projektorze lub laptopie. Rozdzielacz jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami korzystającymi ze złącza HDMI i nie wymaga dodatkowej instalacji.

Waluta produktu: PLN

Produkt w magazynie: InStock

Ocena redakcji:
4.3
Waga 0,2 kg
Wymiary 11 × 12 × 2 cm