Gąbka

Scrub Mommy magiczny zmywak do naczyń

9.50 zł

Magiczny Czyścik

✅ Twarda strona FlexTexture®: innowacyjna pianka polimerowa zapewniająca szybkie schnięcie, elastyczność oraz możliwość dopasowania tekstury do temperatury wody.

✅ Miękka strona ResoFoam: miękka warstwa gąbki wykonana z materiału ResoFoam, który jest bardzo chłonny i delikatny.

✅ Łatwość czyszczenia: gąbka łatwo wypłukuje się z zabrudzeń, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Wszechstronność

Scrub Mommy Grey to magiczna dwustronna gąbka, która zapewnia wszechstronne czyszczenie różnych powierzchni dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji

Twarda strona

Dzięki unikalnej strukturze z materiału FlexTexture® gąbka doskonale dostosowuje się do potrzeb czyszczenia, zapewniając skuteczne usuwanie zabrudzeń

Miękka strona

ResoFoam absorbuje wilgoć i jest niezwykle delikatna dla powierzchni. To gwarancja, że Twoje powierzchnie zostaną dokładnie wyczyszczone, nie zostawiając śladów czy zarysowań.

Scrub Mommy Grey

Magiczna dwustronna gąbka Scrubber + Sponge!

Wyróżniającą cechą Scrub Mommy jest jej dwustronność, co pozwala na wszechstronne czyszczenie różnych powierzchni zarówno delikatną, jak i twardą stroną.

Z jednej strony gąbki znajdziesz miękką warstwę z materiału ResoFoam, która absorbuje wilgoć i jest niezwykle delikatna dla powierzchni. To gwarancja, że Twoje powierzchnie zostaną dokładnie wyczyszczone, nie zostawiając śladów.

Z drugiej strony gąbki znajduje się twardy scrubber wykonany z innowacyjnego materiału pianki FlexTexture. Ta strona skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, bez potrzeby stosowania agresywnych środków chemicznych. To prawdziwie wszechstronny pomocnik w sprzątaniu!

Ponadto, struktura polimerowa gąbki wykonana z materiału FlexTexture® zapewnia szybkie schnięcie, bez deformacji i zgniecenia. Gąbka zmienia swoją teksturę w zależności od temperatury wody, twardniejąc w chłodnej wodzie i stając się miękka w ciepłej. Dzięki temu można łatwo dostosować jej właściwości do potrzeb czyszczenia.

Nie musisz się martwić o trudności z usuwaniem zabrudzeń, gdyż gąbka łatwo wypłukuje się z nich, nie absorbuje zapachów i może być stosowana na wszystkich rodzajach powierzchni. To niezbędny dodatek do Twojej kolekcji sprzątających narzędzi!

Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym

Magiczna gąbka do naczyń Scrub Mommy

Zobacz resztę naszego asortymentu!

Przeglądaj nasz asortyment sklepu, albo zobacz nasze okresowe oferty takie jak Wieczna Róża LED. Przepiękna wieczna róża która nigdy nie więdnie. W ofercie są 3 warianty – klasyczna czerwona, złoto-czerwona oraz kryształowo-biała. Róże posiadają romantyczną iluminację świetlną LED. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij poniżej.

Wieczna róża led na Dzień Kobiet