Gąbka do mycia naczyń szara czyścik Scrub Mommy

9.50 

Cechy produktu:
  • Dwustronna konstrukcja umożliwia skuteczne czyszczenie różnych powierzchni.
  • Miękka warstwa z materiału ResoFoam delikatnie pielęgnuje, podczas gdy twardy scrubber z pianki FlexTexture radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami.
  • Produkt pełni funkcję gąbki i zmywaka, co czyni go wszechstronnym narzędziem kuchennym.
  • Materiał FlexTexture® zapewnia szybkie schnięcie, brak deformacji i łatwe czyszczenie gąbki, nie absorbując przy tym zapachów.
  • Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach powierzchni.
  • Wygodne „oczka” na gąbce ułatwiają chwytanie i użytkowanie.
  • Oprócz czyszczenia, gąbka również dezynfekuje – wystarczy umieścić ją w zmywarce.
  • Wymiary gąbki: 10cm x 10cm x 4cm.

246 w magazynie

Scrub Mommy Grey – Magiczna dwustronna gąbka Scrubber + Sponge!

Wyróżniającą cechą Scrub Mommy jest jej dwustronność, co pozwala na wszechstronne czyszczenie różnych powierzchni zarówno delikatną, jak i twardą stroną.

Z jednej strony gąbki znajdziesz miękką warstwę z materiału ResoFoam, która absorbuje wilgoć i jest niezwykle delikatna dla powierzchni. To gwarancja, że Twoje powierzchnie zostaną dokładnie wyczyszczone, nie zostawiając śladów.

Z drugiej strony gąbki znajduje się twardy scrubber wykonany z innowacyjnego materiału pianki FlexTexture. Ta strona skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, bez potrzeby stosowania agresywnych środków chemicznych. To prawdziwie wszechstronny pomocnik w sprzątaniu!

Ponadto, struktura polimerowa gąbki wykonana z materiału FlexTexture® zapewnia szybkie schnięcie, bez deformacji i zgniecenia. Gąbka zmienia swoją teksturę w zależności od temperatury wody, twardniejąc w chłodnej wodzie i stając się miękka w ciepłej. Dzięki temu można łatwo dostosować jej właściwości do potrzeb czyszczenia.

Nie musisz się martwić o trudności z usuwaniem zabrudzeń, gdyż gąbka łatwo wypłukuje się z nich, nie absorbuje zapachów i może być stosowana na wszystkich rodzajach powierzchni. To niezbędny dodatek do Twojej kolekcji sprzątających narzędzi!

Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym

Waga 0.3 kg
Wymiary 10 × 10 × 4 cm
Szerokość

10cm

Długość

10cm

Wysokość

4cm