Filtrujące maseczki ffp2 Shuyian 10szt

19.99 

  • Professional – Maska Shuyian FFP2 jest zgodna z normą europejską FFP2. Nasza maseczki FFP2 przechodzą również wymagającą profesjonalną kontrolę jakości. Zapoznaj się z europejskimi normami FFP2 przetestowanymi, ocenionymi i zatwierdzonymi przez jednostkę notyfikowaną UE (numer 0370) zgodnie z normą UE EN 149:2001+A1:2009.
  • 4-warstwowy system filtrów – Respirator jest wyposażony w 4-warstwowy system filtrów, który może zapewnić komfort i bezpieczeństwo w powietrzu. Składa się z 2-warstwowej włókniny i 2-warstwowego stopionego elektretu wodnego.
  • Wygodne w noszeniu – Te maski na twarz FFP2 z wbudowanym regulowanym drucikiem na nos. Kształt ryby sprawia, że ta osłona twarzy idealnie dopasowuje się do krzywizny twarzy, unikając rujnowania makijażu, w międzyczasie zapewnia wystarczającą przestrzeń do oddychania, elastyczne opaski na uszy i elastyczny klips na nos komfort noszenia.
  • Szerokie zastosowanie – Przenośna konstrukcja, higieniczna i bezpieczna ułatwia noszenie we wszystkich miejscach publicznych – na lotnisku, w transporcie publicznym, w parkach, biurach, centrach handlowych lub innych zatłoczonych miejscach dla najlepszej ochrony.
  • Pakiet indywidualny – Otrzymasz 10 sztuk maski FFP2 w pudełku. A każdy kawałek jest pakowany pojedynczo, aby zapobiec wtórnemu zanieczyszczeniu. Wygodne do przenoszenia.

4 w magazynie

Maseczka Shuyian FFP2 to profesjonalna ochrona zgodna z normą europejską FFP2. Nasze maseczki FFP2 przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Wyposażone w 4-warstwowy system filtrów, zawierający 2-warstwową włókninę i 2-warstwowy stopiony elektret wodny, zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Regulowany drucik na nos i elastyczne opaski gwarantują wygodę noszenia oraz doskonałe dopasowanie. Idealne do noszenia w miejscach publicznych, dostępne w pakiecie indywidualnym po 10 sztuk dla higieny i wygody.