Elektryczny pistolet na kulki + zestaw kulek

85,99 

 • Bezpieczny i ekologiczny – Gel Ball Blaster to zabawka przeznaczona na zewnątrz. Kuleczki żelowe rozbijają się po uderzeniu i chwilę później odparowują, nie trzeba po nich czyścić, nie ma brudnych ubrań. Możesz cieszyć się zabawną strzelanką na świeżym powietrzu!
 • W pełni automatyczny – Gel Ball Shockwave strzela bardzo szybko. Wewnętrzna sprężyna rozsuwa cylinder, tworząc napęd sprężonego powietrza, który wystrzeliwuje do 300 żelowych kulek na minutę. Ma również duży zasięg, około 45-65 stóp. Szybkostrzelność i strzelanie z dużej odległości mogą zapewnić bardzo realistyczne i interesujące wrażenia.
 • Idealny prezent – Czy zastanawiałeś się, czy dać prezent swojemu dziecku, wnukowi, siostrzenicy lub siostrzeńcowi? Jeśli tak, te ciekawe kulki żelowe Blaster to dobry wybór! Są idealne na urodziny, święta itp.! Kulki żelowe Blaster to nowa i ciekawa zabawka. To świetny sposób na rozrywkę, zwłaszcza w grach grupowych. Rekomendowane dla starszych dzieci 14+. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia!
 • Zabawa na zewnątrz – Blaster na żelowe kuleczki może być świetną zabawką dla dzieci, a także dla dorosłych. Wystarczy znaleźć dużą lokalizację z przeszkodami, aby rozpocząć pasjonującą rozgrywkę grupową! Obejmuje to ćwiczenia fizyczne, umiejętność strzelania, obserwację i wytrzymałość. To świetny sposób na rozrywkę!
 • Tryb auto i mechaniczny – Blastera można używać w trybie automatycznym lub mechanicznym. Tryb automatyczny wymaga naładowania i umieszczenia w blasterze załączonej baterii przez kabelek USB również w zestawie. Tryb mechaniczny nie wymaga baterii i wystarczy załadować kuleczki i naciągnąć wierzch blastera by później oddać strzał.
 • Bogaty zestaw – W zestawie znaleźć można 3 magazynki do blastera o różnych pojemnościach, przykręcany tłumik, baterię jeśli chcemy używać blastera w trybie automatycznym, 4 paczki żelowych kuleczek (około 18000), dokręcaną latareczkę, muszkę, kabelek do ładowania baterii oraz ochronne okulary.

Brak w magazynie

SKU: B09YTXCN8J Kategoria:

Bezpieczna i ekologiczna zabawa na zewnątrz – Gel Ball Blaster to idealna zabawka dla Twojego dziecka. Kuleczki żelowe rozbijają się po trafieniu i odparowują, nie zostawiając brudu ani brudnych ubrań. Ciesz się bezpieczną i ekscytującą strzelaniną na świeżym powietrzu!

Elektryczny pistolet na kulki + zestaw kulek | Niskie ceny Outlet Dla Ciebie i Twojego Domu | Dyskont24

 • Bezpieczny i ekologiczny - Gel Ball Blaster to zabawka przeznaczona na zewnątrz. Kuleczki żelowe rozbijają się po uderzeniu i chwilę później odparowują, nie trzeba po nich czyścić, nie ma brudnych ubrań. Możesz cieszyć się zabawną strzelanką na świeżym powietrzu!
 • W pełni automatyczny - Gel Ball Shockwave strzela bardzo szybko. Wewnętrzna sprężyna rozsuwa cylinder, tworząc napęd sprężonego powietrza, który wystrzeliwuje do 300 żelowych kulek na minutę. Ma również duży zasięg, około 45-65 stóp. Szybkostrzelność i strzelanie z dużej odległości mogą zapewnić bardzo realistyczne i interesujące wrażenia.
 • Idealny prezent - Czy zastanawiałeś się, czy dać prezent swojemu dziecku, wnukowi, siostrzenicy lub siostrzeńcowi? Jeśli tak, te ciekawe kulki żelowe Blaster to dobry wybór! Są idealne na urodziny, święta itp.! Kulki żelowe Blaster to nowa i ciekawa zabawka. To świetny sposób na rozrywkę, zwłaszcza w grach grupowych. Rekomendowane dla starszych dzieci 14+. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia!
 • Zabawa na zewnątrz - Blaster na żelowe kuleczki może być świetną zabawką dla dzieci, a także dla dorosłych. Wystarczy znaleźć dużą lokalizację z przeszkodami, aby rozpocząć pasjonującą rozgrywkę grupową! Obejmuje to ćwiczenia fizyczne, umiejętność strzelania, obserwację i wytrzymałość. To świetny sposób na rozrywkę!
 • Tryb auto i mechaniczny - Blastera można używać w trybie automatycznym lub mechanicznym. Tryb automatyczny wymaga naładowania i umieszczenia w blasterze załączonej baterii przez kabelek USB również w zestawie. Tryb mechaniczny nie wymaga baterii i wystarczy załadować kuleczki i naciągnąć wierzch blastera by później oddać strzał.
 • Bogaty zestaw - W zestawie znaleźć można 3 magazynki do blastera o różnych pojemnościach, przykręcany tłumik, baterię jeśli chcemy używać blastera w trybie automatycznym, 4 paczki żelowych kuleczek (około 18000), dokręcaną latareczkę, muszkę, kabelek do ładowania baterii oraz ochronne okulary.

SKU produktu: B09YTXCN8J

Marka produktu: outofstock

Waluta produktu: PLN

Produkt w magazynie: InStock

Ocena redakcji:
4.67
Waga 0,8 kg
Wymiary 21 × 3 × 13,3 cm
Szerokość

3cm

Długość

21cm

Wysokość

13.3cm